Українську опозиціонерку обрали віце-президентом Моніторингового комітету ПАРЄ

20 Червня 2011, 20:25

Депутат зазначила, що кандидатура віце-президента Моніторингового комітету належить до квоти групи народних партій.

За її словами, голова групи «народників» Люка Волонте, пропонуючи її кандидатуру, заявив, що зробив це «на підтримку реальної демократії в Україні».

Моніторинговий комітет ПАРЄ опікується питаннями моніторингу процесу виконання зобов'язань країн-членів Ради Європи перед організацією.

Як повідомлялось, під час виступу на сесії ПАРЄ в Страсбурзі. Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко пояснив, що демократія в Україні така як у Британському парламенті.

Нагадаємо, що більшість авторитетних міжнародних правозахисних організацій відзначають згортання демократичних свобод та провал боротьби із корупцією в Україні.

Перш за все міжнародні організації відзначили згортання демократичних свобод вже у перший рік правління нової влади.

Так, у рейтингу за 2010 рік американської неурядової організації Freedom House Україну виключили з категорії вільних країн, перемістивши її до категорії «частково вільних країн».

Організація заявила, що за перший рік президентства Януковича Україна стала менш демократичною та продовжує рухатись до авторитаризму.

Президент Віктор Янукович на саміті у Варшаві заявив, що Україна не буде виправдовуватися у відповідь на звинувачення в недемократичності.