НОВИНИ

Грищенко пояснив ПАРЄ, що демократія в Україні така як у Британському парламенті

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявляє, що в Україні демократія є способом політичної конкуренції. Про це він заявив під час виступу на сесії ПАРЄ в Страсбурзі.

«Ми живемо в країні, де демократія є інструментом, способом політичної конкуренції. Ми живемо в країні, в якій всі політичні сили доносять свої повідомлення прямо», - заявив він.

«Тут немає ніяких обмежень, що стосується друкованих ЗМІ або присутності в Інтернеті», - додав він.

Грищенко заявив, що в Україні «є ситуація, яка дозволяє всім політичним силам доносити свої повідомлення та ідеї до народу, до тих, хто підтримує їх або критикує».

«Таким чином, створена обстановка, коли щотижня в прямому телеефірі політики повинні відповідати на однакові запитання. Це така ж обстановка як у Британському парламенті», - уточнив він.

Як повідомлялось, більшість авторитетних міжнародних правозахисних організацій відзначають згортання демократичних свобод та провал боротьби із корупцією в Україні.

Перш за все міжнародні організації відзначили згортання демократичних свобод вже у перший рік правління нової влади.

Так, у рейтингу за 2010 рік американської неурядової організації Freedom House Україну виключили з категорії вільних країн, пеермістивши її до категорії «частково вільних країн».

Організація заявила, що за перший рік президентства Януковича Україна стала менш демократичною та продовжує рухатись до авторитаризму.

Президент Віктор Янукович на саміті у Варшаві заявив, що Україна не буде виправдовуватися у відповідь на звинувачення в недемократичності.

Нагадаємо, у травні у Freedom House відзначили помітне погіршення ситуації зі свободою ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.