НОВИНИ

Янукович у Варшаві заявив, що не збирається виправдовуватися

Президент Віктор Янукович називає природними оцінки міжнародного співтовариства і українських політиків демократичних процесів в країні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Я добре розумію, що події, що відбуваються зараз усередині країни і за її межами, я маю на увазі, різні оцінки, які даються сьогодні Україні, - вони є цілком природними, тому що Україна знаходиться на шляху реформування", - сказав він журналістам у Варшаві в п'ятницю.

Президент пояснив, що всередині країни триває "величезний опір", як серед виконавців реформ, так і чиновників різного рівня, які "звикли жити по-старому".

"Тому шлях, який сьогодні проходить України, буде викликати різні дискусії", - підкреслив президент.

Янукович також додав, що Україна не буде виправдовуватися у відповідь на звинувачення в недемократичності.

"Ми не будемо сьогодні виправдовуватися. Ми знаємо, що почалися процеси, наприклад, у боротьбі з корупцією, - це вперше в державі, коли чиновники, у тому числі високих рангів, будуть відповідати за законом", - сказав він.

Президент також зазначив, що всі відповіді на питання про винність або невинність осіб повинен давати лише суд і "не повинно бути ніяких упереджених оцінок".

Янукович наголосив на неприйнятності упереджених заяв щодо політичних переслідувань.

Нагадаємо, сьогодні, 27 травня, президент Віктор Янукович перебуває у Варшаві, де бере участь у XVII Саміті країн Центральної Європи. Тут він перетнеться із президентом США Бараком Обамою.

Нещодавно США закликали владу України уникати виборчого застосування правосуддя до колишніх чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.