У Пенсійному фонді обіцяють чітко виконати обіцянки Януковича

13 Березня 2012, 21:12

«Всі заходи в галузі пенсійного забезпечення, передбачені новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича, які були озвучені на розширеному засіданні Кабінету Міністрів 7 березня, Пенсійний фонд реалізує в чітко визначений термін», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до нього, з 1 травня почнеться перерахунок пенсій для тих пенсіонерів, яким її призначено до 2008 року.

ПФ зазначає, що за розрахунками цей захід торкнеться 8,8 млн пенсіонерів, які протягом травня-грудня 2012 року в середньому додатково одержать 103,60 гривні щомісяця.

Крім того, з 1 травня будуть підвищені до 42% прожиткового мінімуму непрацездатних осіб (замість існуючих 28%) доплати до пенсій членів сімей померлих інвалідів війни.

«Кожний з них додатково одержить у середньому протягом травня-грудня 119,1 гривень», – сказано у повідомленні.

Також, з 1 червня буде поетапно переглянуто розмір пенсій військовослужбовців, осіб командного та рядового складу, які залишили службу.

ПФ також підкреслює, що для збільшення пенсійних виплат для учасників війни держава має намір виділити додатково 449,3 млн гривень.

Як повідомлялось, Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів із травня провести перерахунок пенсій.

Крім того, Янукович пообіцяв з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР, підвищити доплати учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям, а також, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних.

Кількість пенсіонерів в Україні на 1 січня 2012 року становить 13,757 млн осіб, середній розмір пенсії – 1 246,34 гривні.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозував дефіцит Пенсійного фонду України у 2012 році в розмірі близько 10 млрд грн.

Читайте також: Передвиборний популізм Януковича: погіршення життя вже післязавтра