У Москві на мітинг проти нечесних виборів зібралося до 10 тисяч людей

24 Грудня 2011, 11:58

Учасники мітингу тримають транспаранти з надписами: «Вова, отойди от больной матери», «Ми проснулись», «Россия будет свободной», «Это только начало» тощо.

Усіх учасників протесту пропускають через спеціальні металічні детектори. Їм роздають білі надувні кульки з надписом: «Вы нас даже не представляете».

На проспекті також перебуває чимало правоохоронців, неподалік припарковані поліцейські автобуси, а також автомобілі внутрішніх військ.

За словами кореспондента Тижня, поступово кількість учасників збільшується.

Наразі все спокійно.

Нагадаємо, минулого тижня у Москві на Болотній площі також відбувся мітинг проти фальсифікації результатів виборів. Організатори повідомляли, що зібралися 5 тис людей, тоді як поліція нарахувала 1,5 тис.

Як відомо, 10 грудня на Болотній площі на мітинг зібралося десятки тисяч незадоволених фальсифікаціями на парламентських виборах, в результаті яких правляча «Єдина Росія» отримала більше половини мандатів.

Цю акцію протесту показали всі центральні, в тому числі і державні, телеканали, які до цього мовчали про мітинги незадоволених.

Пізніше президент Дмітрій Мєдвєдєв повідомив у соціальній мережі, що не згоден з вимогами мітингувальників, а прем'єр-міністр Путін, який планує повернення в Кремль, не удостоїв незадоволених особистою відповіддю.