НОВИНИ

Мєдвєдєв обіцяє перевірити інформацію про фальсифікації на виборах

Президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв не підтримує ідеї, що пролунали на мітингу проти фальсифікацій виборів у Держдуму, який відбувся 10 грудня на Болотної площі в Москві, але обіцяє, що повідомлення про порушення будуть перевірятися. Про це Мєдвєдєв написав на своїй сторінці у Facebook.

«Згідно з Конституцією громадяни Росії мають свободу слова і свободу зібрань. Люди мають право висловлювати свою позицію, що вони вчора і зробили. Добре, що все пройшло в рамках закону», - пише Мєдвєдєв.

Водночас, він заявляє, що не згоден з гаслами і заявами, які озвучені на мітингу в Москві.

«Я не згоден ні з гаслами, ні з заявами, що прозвучали на мітингах. Проте мною дано доручення перевірити всі повідомлення з виборчих ділянок, що стосуються дотримання законодавства про вибори», - написав президент РФ.

Як повідомлялось, 10 грудня у Москві відбувся багатотисячний мітинг на Болотній площі проти фальсифікації результатів парламентських виборів, які відбулися в Росії 4 грудня. За словами спостерігачів, ця акція стала наймасовішою в Москві з кінця 90-х років.

Мітинг завершився прийняттям резолюції, в якій вимагається «негайне звільнення всіх політв'язнів, скасування підсумків фальсифікованих виборів, відставка Чурова  і розслідування його діяльності, розслідування всіх фактів порушень і фальсифікацій, покарання винних, реєстрації опозиційних партій, прийняття демократичного.

Подібні акції відбулися майже у всіх регіонах Росії.

Експерти вважають, що Путін готовий на політичну «смерть» партії «Єдина Росія», яка виконала свою функцію слухняних «кнопкодавів» у Держдумі, і може почати підготовку нового провладного проекту. «Єдиноросами» ж пожертвують для заспокоєння народу і забезпечення третього президентського терміну для Путіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.