У міліції кажуть, що розтрощена рейдерами частина будинку не належить Ніні Москаленко

29 Квітня 2013, 20:15

За словами правоохоронців, до них звернувся активіст, який повідомив, що невідомі особи почали демонтаж дерев’яних конструкцій будівлі та частини огорожі.

"Як з’ясували правоохоронці, насправді демонтажні роботи були проведені в частині будинку, яка згідно з рішенням суду належить іншій особі, а не родині Ніни Москаленко", – заявили в міліції.

Незважаючи на відсутність заяви від власника цієї частини помешкання, на місці події працівники міліції провели ряд першочергових слідчих дій.

"У бесіді з довіреною особою власника частини помешкання було встановлено, що вона, за дорученням власника, найняла робітників для проведення робіт виключно на території її довірителя", – заявляють правоохоронці.

Наразі відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Відкрито кримінальне провадження за ст. 194 Кримінального кодексу "Умисне знищення або пошкодження майна". Розпочато досудове слідство", – кажуть в міліції.

Як раніше повідомлялося, 29 квітня до помешкання вчительки Ніни Москаленко знову увірвалися невідомі, викинули з її будинку речі, потрощили паркан та зруйнували частину стніи.

Раніше, а саме 22 квітня невідомі виселили вчительку Ніну Москаленко з її помешкання в елітному районі Києва. Вони силоміць витягнули жінку на вулицю, викинули її речі, а будинок заварили металевими щитами.

На місці події були присутні працівники виконавчої служби, а також правоохоронці. Останні, як стверджується, не втручалися у ситуацію.

Раніше Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з її помешкання невідомі особи на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

Водночас у Печерському райсуді столиці роз'яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок та про її виселення не розглядалося.

Читайте також: «Скло летіло, дах палили, стіни розбирали»: родину вчительки Ніни Москаленко продовжують «виживати» з будинка у елітному районі Києва

98