НОВИНИ

Київську вчительку виселяють з будинку на Печерську: з приміщення виносять меблі

Уранці 22 квітня до будинку вчительки Ніни Москаленко приїхали кілька десятків чоловіків, які представилися новими власниками частини будівлі, згідно з постановою Печерського суду, та почали виносити з помешкання меблі.

Як розповіла Москаленко, частину будинку у неї через суд забрав племінник її батька. Ще одна частина будинку належить киянину Віктору Бабенку.

"Мене хочуть просто викинути на вулицю. Рейдери захопили вже 2 третини мого житла. Я не збираюсь виходити з приміщення, оскільки це моя власність. Коли помер батько 2 роки тому, ні про якого племінника з Росії ми не знали. А через 2 роки він з'явився та відсудив у мене житло", - розповіла Москаленко через вікно, оскільки з житла виходити вона відмовляється.

За словами представника племінника Дарини Реви, вони прийшли до будинку, щоб жити там.

"Пан Михайленко надав мені право представляти його інтереси, зараз ми виносимо з будинку речі, які належать Ніні Москаленко: ми виконуємо припис суду. З нами є представник виконавчої служби", - розповів представник.

На території будинку є десяток міліціонерів, близько 20 вантажників та журналісти.

Як відомо, від учора на подвір'я Ніни Москаленко почали  звозити металеві листи. Жінка ввважає, що забудовники можуть спробувати заварити вхід до подвір’я, як це було торік.

13 лютого Апеляційний суд міста Києва не задовольнив апеляційну скаргу вчительки Ніни Москаленко на рішення Печерського районного суду столиці про виселення з житла і позбавлення права власності на землю.

 Захисники Ніни Москаленко заявляли про рейдерське захоплення. Проти Москаленко була порушено кілька кримінальних справ, одна з них стосувалась побиття рейдерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.