НОВИНИ

Рейдери вибили вікна і двері та розтрощили стіни будинку київської вчительки

29 квітня рейдери знову увірвалися до помешкання вчительки Ніни Москаленко і викинули з будинку її речі. Про це у Facebook пише Олександр Солонько.

"Як повідомляють наші люди, які прибули до помешкання жінки, там відбувається повний безпредєл. Огорожа повністю розтрощена, всі речі з будинку повикидали, навіть порозбивали стіни в будинку. Схоже, протягом травневих вихідних мають намір повністю вибити сім"ю з помешкання", - написав він.

За його словами, "скориставшись відсутністю жінки вдома, рейдери знов увірвалися до її помешкання та повикидали речі".

Згодом Солонько додав, що після нападу рейдерів частина будинку, де проживає Москаленко, практично непридатна до життя.

"Вікна та двері вибиті, стіни розбиті. До несучої стіни приставили підпорки, щоб не завалився дах. Паркан розтрощений, залишилася сама лише хвіртка. 
Братва зробила справу і гуляє по ботанічному саду, чи повернуться - невідомо. Міліція "гуляє" по руїнах...", - зазначив він.

В той же час свободівець Олександр Аронець уточнив, що приблизно в 10 годині, коли Ніна Москаленко була на суді, «прибігли 40 братків з інструментами і почали трощити ту частину будинку, з якої її намагалися виселити минулого разу». «Братки працювали дуже швидко, руйнували кувалдами та іншим інструментом. Знищена веранда, знищена перегородна стіна, димохід, вікна, двері, зруйнували цілісність будинку, тому перебувати в тій частині, яка все ще належить пані Ніні небезпечно», - написав він на своїй сторінці у соцмережі.

Як повідомлялось, 22 квітня невідомі виселили вчительку Ніну Москаленко з її помешкання в елітному районі Києва. Вони силоміць витягнули жінку на вулицю, викинули її речі, а будинок заварили металевими щитами.

На місці події були присутні працівники виконавчої служби, а також правоохоронці. Останні, як стверджується, не втручалися у ситуацію.

Раніше Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з її помешкання невідомі особи на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

Водночас у Печерському райсуді столиці роз'яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок та про її виселення не розглядалося.

Читайте також: «Скло летіло, дах палили, стіни розбирали»: родину вчительки Ніни Москаленко продовжують «виживати» з будинка у елітному районі Києва