НОВИНИ

Вчителька, яку рейдери і суди позбавляють житла, погрожує самоспаленням

Вчителька Ніна Москаленко заявляє, що вчинить акт самоспалення, якщо апеляційний суд залишить чинним рішення Печерського районного суду Києва про виселення її з власного будинку у центрі міста. Про це Москаленко заявила 25 грудня на брифінгу у Верховній Раді України.

«Уже 8 місяців мене тероризують. Я не винна, що я все життя прожила на Печерську, і комусь сподобалась зараз дуже моя земля. Якщо Апеляційний суд залишить в силі рішення судді Вовка, то я прийду до Верховної Ради, обіллюсь бензином і підпалюсь», – заявила Москаленко.

Вона також спростувала повідомлення правоохоронних органів про надання їй охорони.

За її словами, коли рейдери захоплювали її землю, то заявляли, що їй не під силу «воювати з народним депутатом Грицаком із Партії регіонів».

Вчителька не виключає, що його могли обмовити, й він немає жодного стосунку до конфлікту навколо її землі.

Москаленко додала, що хотіла зустрітися з Грицаком, обговорити ситуацію, але зустрічі на відбулося, проте після цих звернень їй «стало ще гірше».

Сам Грицак раніше прокоментував журналістам ситуацію так: «Можете дати інтерв’ю і сказати, що Василь Грицак забрав всю землю і всі будинки на Печерську, а у всіх, у кого не забрав, забере».

Народний депутата Володимир Ар’єв заявив, що низка народних депутатів готові звернутися з поданням до Вищої ради юстиції, до Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо притягнення судді Печерського суду Сергія Вовка до дисциплінарної відповідальності за ухвалення незаконного рішення про виселення вчительки з її будинку.

Нагадаємо, невідомі намагаються вижити жінку з будинку у провулку Землянський, 14.

13 грудня Печерський райсуд постановив позбавити Москаленко права власності на землю та житло у центрі столиці і виселити її з помешкання.

Жінку звинувачують у тому, що вона побила лопатою чоловіка - одного з рейдерів, які намагались захопити її будинок у елітному районі столиці. У результаті постраждалий начебто отримав струс мозку. Втім, у долученій до матеріалів справи медичній довідці такого висновку немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.