У КМДА стверджують, що експлуатацію Андріївського узвозу ніхто не забороняв

7 Червня 2012, 22:28

Як повідомили у прес-службі КМДА з посиланням на заступника голови держадміністрації Михайла Кучука, замовник не звертався до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Києві з приводу введення в експлуатацію після реконструкції Андріївського узвозу, адже роботи ще тривають.

"Реконструкція вулиці ще триває, ми її здійснюємо у кілька черг. Загалом до проекту реконструкції об’єкту входить оновлення безпосередньо узвозу та частин вулиць, які до нього примикають – Десятинної та Володимирської. На сьогодні ми здійснили благоустрій Андріївського узвозу, переклали мережі на ньому, влаштували покриття з бруківки, відремонтували фасади будинків, оновили зовнішнє освітлення. Проте ці ж роботи мають бути виконані і на тих відрізках Десятинної та Володимирської вулиць, що прилягають до узвозу", – повідомив Кучук.

Лише після завершення робіт на всіх названих об’єктах замовник звертатиметься до контролюючого органу щодо введення об’єкту в експлуатацію, наголосили у КМДА.

Крім того, у КМДА повідомили, що і в самій Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Києві озвучену раніше інформацію щодо заборони введення в експлуатацію Андріївського узвозу спростували.

У КМДА також заявили, що не відповідає дійсності інформація про нібито невведення в експлуатацію розв’язки біля мосту Патона. "Замовник має всі необхідні дозволи на введення об’єкту та незабаром отримає відповідний сертифікат", – запевнили у КМДА.

Як повідомлялося раніше, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві відмовилася вводити в експлуатацію Андріївський узвіз у Києві у зв'язку з виявленими порушеннями в його реконструкції.

Нагадаємо, у Києві 3 червня після реконструкції, яка тривала з вересня 2011 року, відкрили Андріївський узвіз.

Раніше голова КМДА Олександр Попов заявляв, що на проведення реконструкції узвозу, зокрема, заміну бруківки, ремонт фасадів, а також устаткування інженерних мереж витрачено 45 млн грн.