НОВИНИ

Попов запевнив, що Андріївський узвіз буде пішохідним та не потребуватиме реконструкції «мінімум 30 років»

Глава КМДА Олександр Попов заявив, що протягом місяця на Андріївському узвозі встановлять автоматичні конструкції, що зупинятимуть рух автомобілів.

«Транспорт ми не будемо пускати. Ми встановимо на в’їзді і зверху, загалом чотири місця таких буде, автоматичні конструкції, які будуть, коли треба, входити в землю або підніматись з землі, пропускаючи автотранспорт. Є ситуації технологічні, аварійні на Андріївському, тому треба, щоб транспорт проїжджав. Це ми зробимо десь протягом місяця», – пояснив Попов.

Говорячи про відновлення на Андріївському узвозі торгівлі творами мистецтва та сувенірами, голова КМДА зауважив, що упорядкуванням цього питання займатимуться орган самоорганізації населення вулиці та громадська рада за участію людей, які працюють і торгують на узвозі. «Я думаю, що ми упорядкуємо торгівлю з точки зору естетики. Але торгівля тут буде обов’язково, тому що це – дух Андріївського узвозу», – запевнив Попов.

Окрім того, Попов знову заявив, що деякі будівлі на Андріївському узвозі, які знаходяться в аварійному стані, будуть розібрані і відновлені зі збереженням зовнішнього вигляду після Євро-2012.  «Безумовно, зупинятися ми не будемо. Зараз ми можемо точно стверджувати, що немає загрози для вулиці, немає загрози для церкви», – сказав він, додавши, що Андріївському узвозу не загрожують зсуви та інші аварійні ситуації.

«Те, що зробили, це, як мінімум, на тридцять років», –  заявив Попов під час відкриття вулиці.

Як повідомлялось, сьогодні, 3 червня, відбулось урочисте відкриття Андріївського узвозу в Києві після його піврічної реконструкції.

Читайте також:  Містичне зникнення будинків на Подолі: Андріївський узвіз стає другою Пейзажкою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.