НОВИНИ

У Києві урочисто відкрили Андріївський узвіз

Урочисте відкриття Андріївського узвозу відбулося після піврічної реконструкції. Незважаючи на дощову погоду, на церемонію прийшли близько тисячі громадян.

Біля Андріївської церкви встановлена ​​сцена, на якій проходить святковий концерт. По вулиці гуляють кіноперсонажі Проня Прокопівна та Свирид Голохвастов, з якими фотографуються усі охочі. Уздовж Андріївського узвозу виступають численні творчі колективи. Андріївський узвіз після реконструкції буде закритий для руху транспорту, вулиця стане повністю пішохідною.

Міська влада обіцяє, що протягом місяця при в'їзді будуть встановлені автоматичні загороджувальні конструкції. Андріївський став значно зручнішим для пішоходів, тротуари розширені, були знесені будівельні паркани, які стояли десятиліттями, наново пофарбовані фасади будівель, аварійні будинки закриті декораціями.

Нагадаємо, що на реконструкцію Андріївського узвозу було витрачено 45 млн грн.

Як повідомлялося, у квітні відбулося знесення трьох будинків на Андріївському узвозі. При цьому влада і представники забудовника (ТОВ «ЕСТА Холдинг», що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова) стверджують, що знесені будинки не мали історичного значення.

Пізніше група ЕСТА відмовилася від будівництва торгово-офісного центру на Андріївському узвозі й обіцяє зберегти історичний вигляд фасадів будинків, побудованих на місці знесених.

Читайте також: Андріївський узвіз стає другою Пейзажкою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.