У Італії повідомили, коли відновлять міст у Генуї

20 Серпня 2018, 12:47

Приватна компанія "Автостради Італії", яка обслуговувала міст Моранді в Генуї, повідомила, що відремонтує його за вісім місяців. Про це повідомляє ТСН.

 

Як зазначається, загалом на будівництво та постраждалим від обвалу людям виділять близько 500 мільйонів євро. За словами чиновників, відповідальною за обвал мосту є саме ця компанія, яка повинна була вчасно обслуговувати і ремонтувати міст Моранді.

 

Крім того, згідно з повідомленням, у лікарнях досі перебувають дев'ять потерпілих, з них четверо – у критичному стані.

 

Нагадаємо,15 серпня прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив надзвичайний стан у регіоні навколо Генуї через обвал мосту. За його словами, за безпеку мосту відповідала компанія-оператор Autostrade, і уряд не буде чекати висновків поточного кримінального розслідування і застосує відповідні заходи.

 

Як повідомлялося, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними. Поліція Італії заявила, що у результаті обвалу мосту Моранді у портовому місті Генуя загинули 38 людей.

 

15 серпня Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає, однак двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін". Двоє громадян України – Євген Бабин та Наталія Єліна – перебували в автомобілі на мосту Моранді, коли він обвалився, машина з українцями впала з висоти понад 80 метрів.

 

16 серпня в Італії розпочали розслідування щодо компанії-оператора Autostrade per l'Italia, яка обслуговувала міст Моранді.

Позначки: