НОВИНИ

Обвал мосту в Генуї. У Італії оголосили надзвичайний стан

Конте заявив, що прийняв відповідне рішення на прохання місцевої влади.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте в середу, 15 серпня, оголосив надзвичайний стан у регіоні навколо Генуї через обвал мосту Моранді. Про це повідомляє Reuters.

 

Конте заявив, що прийняв відповідне рішення на прохання місцевої влади.

 

За його словами, за безпеку мосту відповідала компанія-оператор Autostrade і уряд не буде чекати висновків поточного кримінального розслідування і застосує відповідні заходи.

 

Як повідомлялося, 15 серпня Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає, однак двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін". Двоє громадян України – Євген Бабин та Наталія Єліна – перебували в автомобілі на мосту Моранді, коли він обвалився, машина з українцями впала з висоти понад 80 метрів.

 

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

 

15 серпня стало відомо, що кількість людей, загиблих під час розвалу мосту під час обвалу моста на півночі Італії у портовому місті Генуя досягла 39 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.