НОВИНИ

Обвал мосту в Італії. У МЗС повідомили, що українців серед загиблих немає

Водночас українське консульство в Мілані повідомило, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту.

Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає. Про це в середу, 15 серпня, повідомила прес-служба Департаменту консульської служби МЗС. 

 

"Префектура міста Генуя повідомила, що серед загиблих внаслідок обвалу моста громадян України немає", – йдеться у повідомленні.

 

Водночас українське консульство в Мілані повідомило, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін".

 

"Двоє постраждалих громадян України перебувають у лікарні "Сан Мартін", з якою Генеральне консульство підтримує постійний зв’язок. До інших лікарень "Галлієра" та "Вілла Скассі" постраждалі українці на госпіталізацію не поступали", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 серпня стало відомо, що кількість людей, загиблих під час розвалу мосту під час обвалу моста на півночі Італії у портовому місті Генуя досягла 39 осіб.

 

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.