НОВИНИ

В Італії почали розслідування щодо компанії, яка обслуговувала обвалений міст у Генуї

Міністерство інфраструктури і транспорту Італії дало компанії 15 днів на надання детального звіту.
В Італії у четвер, 16 серпня, розпочали розслідування щодо компанії-оператора Autostrade per l'Italia, яка обслуговувала міст Моранді у портовому місті Генуя, що обвалився 14 серпня. Про це повідомляє італійське видання La Repubblica.

 

Зазначається, що Міністерство інфраструктури і транспорту Італії дало компанії 15 днів на надання детального звіту і чітких доказів дотримання своїх зобов'язань з обслуговування мосту.

 

Наголошується, що звіт стосуватиметься конкретних витрат компанії та зобов'язань, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням мережі автомагістралей.

 

Також пропонується, щоб Atlantia за свій рахунок відбудувала міст за власний рахунок.

 

Так, Autostrade per l'Italia є частиною компанії Atlantia S.p.A., що виступає найбільшим концесіонером мережі італійських автострад. Компанія працює переважно в Італії, Чилі, Польщі, Бразилії, Індії, Португалії та США.

 

Раніше стало відомо, що під завалами мосту Моранді можуть залишатися від 10 до 20 людей.

 

Крім того, поліція Італії заявила, що у результаті обвалу мосту Моранді у портовому місті Генуя загинули 38 людей.

 

Нагадаємо,15 серпня прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив надзвичайний стан у регіоні навколо Генуї через обвал мосту. За його словами, за безпеку мосту відповідала компанія-оператор Autostrade, і уряд не буде чекати висновків поточного кримінального розслідування і застосує відповідні заходи.

 

Як повідомлялося, 15 серпня Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає, однак двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін". Двоє громадян України – Євген Бабин та Наталія Єліна – перебували в автомобілі на мосту Моранді, коли він обвалився, машина з українцями впала з висоти понад 80 метрів.

 

14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.