У Януковича вважають, що його нові ініціативи не вплинуть на переговори з МВФ

12 Березня 2012, 13:03

«Питання співпраці з МВФ залишається відкритим, проводяться робочі дискусії, і вони і далі обов'язково відбуватимуться. Найбільші розбіжності між МВФ та українським урядом стосувалися не так бюджетних проблем, оскільки там макропоказники були затверджені, хоча звичайно тут потрібна додаткова робота зараз, але це стосується в основному підвищення тарифів. Ви розумієте, що тема соціальних ініціатив тарифи не зачіпає, тому з цього боку суттєвого впливу на наші відносини з МВФ напевно не відбудеться», – зазначила Акімова, яку цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, того тижня президент Віктор Янукович запропонував чотири нові соціальні ініціативи, серед яких скасування пільг, збільшення доходів громадян і введення податку на багатство.

У свою чергу, прем'єр Микола Азаров заявив, що готовий взятися за реалізацію ініціатив глави держави. Віце-прем'єр Сергій Тігіпко оцінив обіцянки Януковича в 16 млрд грн.

Натомість перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що на ці ініціативи потрібно 8 млрд грн.