НОВИНИ

На Банковій оцінили обіцянки Януковича вдвічі дешевше, ніж Тігіпко

Міністерство фінансів оцінює обсяг необхідних коштів на реалізацію соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича у 8 млрд гривень.

Про це повідомила перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова.

«Кількість грошей на додаткові соціальні ініціативи, як учора підраховувало Міністерство фінансів, становить близько 8 млрд грн», – сказала вона.

Акімова додала, що такий обсяг коштів можна додатково одержати лише за рахунок економічного зростання, перевиконання доходів бюджету і детенізації заробітної плати.

Нагадаємо, віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що на втылення більшості соціальних ініціатив президента Віктора Януковича в поточному році буде потрібно близько 16 млрд грн

На сьогоднішньому засіданні уряду  Янукович доручив Кабінету Міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.   

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2–3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.