НОВИНИ

Азаров пообіцяв виконати свіжі обіцянки Януковича

Прем`єр-міністр Микола Азаров обіцяє при внесенні змін до державного бюджету на 2012 рік передбачити соціальні ініціативи президента Віктора Януковича, озвучені ним на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів.

Про це глава уряду сказав у своєму виступі на розширеному засіданні Кабміну.

Азаров назвав сьогоднішнє засідання історичним, оскільки вперше за 20 років незалежності глава держави поставив такі масштабні й комплексні завдання в соціальній політиці держави.

«Безумовно, уряд має найближчим часом усі ці заходи реалізувати у вигляді поправки до закону про державний бюджет на 2012 рік, врахувати при плануванні бюджету 2013 року, й реалізувати у великій кількості нормативних актів і рішень уряду», - сказав Азаров.

Він додав, що підвищувати соціальні стандарти уряд має за рахунок зростання економіки, покращення адміністрування податків і підвищення ефективності праці на підприємствах.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні уряду  Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.   

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.