У БЮТ пояснюють, що Тимошенко не закликала заморозити процес підписання угоди з ЄС

21 Травня 2012, 08:02

Про це повідомляє «Коммерсант-Украина».

«Протасевичу як віце-президенту було важливо поставити це питання і почути відповідь, чи правильно чинить Європарламент. Юлія Володимирівна відповідає: "Я не закликаю (до заморожування процесу ратифікації і підписання угоди- Ред.), я не підтримую, але вважаю, що це правильно, і розумію таку позицію", – розтлумачив виданню позицію Тимошенко глава підкомітету з питань євроінтеграції Андрій Шкіль (БЮТБ).

Нагадаємо, напередодні польське інформагентство РАР повідомило, що Тимошенко виступає проти підписання і ратифікації Європейським союзом угоди про асоціацію. Цю інформацію агентству надав віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич, який зустрівся з лідером "Батьківщини" в суботу.

Крім того, він зазначив, що Тимошенко перебуває в складному психоемоційному стані, викликаному постійним відеоспостереженням за нею.

Слід зазначити, що Тимошенко вже кілька разів змінювала свою думку щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В середині липня минулого року екс-прем'єр закликала ЄС не відкладати підписання документа через проблеми з демократією в Україні.

Пізніше у вересні вона різко змінила думку, заявивши, що, підтримавши зближення з України в нинішній ситуації, ЄС "зіграє на руку Януковичу і його банді".

У листопаді Тимошенко знову зайняла іншу позицію: від її імені до органів влади Євросоюзу і провідні світові ЗМІ був розісланий лист, в якому вона закликала ЄС не ставити європейське майбутнє України в залежність від ситуації з демократією і від кримінальної справи стосовно неї.