НОВИНИ

Віце-президент Європарламенту: Тимошенко виступає проти ратифікації угоди з ЄС

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко виступає проти підписання та ратифікації Європейським Союзом узгодженого з Україною наприкінці минулого року договору про асоціацію, котрий мав би наблизити українців до повної інтеграції з ЄС.

Про це повідомляє польське інформаційне агентство РАР з посиланням на віце-главу Європарламенту Яцека Протасевича, який у суботу відвідав Тимошенко у лікарні в Харкові.

Євродепутат сказав, що Тимошенко на зустрічі з ним висловила думку, що європейська інтеграція насправді не є пріоритетом для чинної української влади.

"Вона вважає, що європейська політика щодо української еліти повинна бути "твердою політикою", включно із замороженням процесу підписання та ратифікації договору про асоціацію Україна-ЄС", - сказав він.

Протасевич, який входить у польську партію влади "Громадянська платформа", сказав, що Тимошенко просила європейських політиків, які вирішать приїхати в Україну на матчі Євро-2012, не дозволити використати себе для "виборчої пропаганди" влади в Україні.

"Тимошенко вважає, що позиція Польщі, аби політики не бойкотували Євро-2012, а дуже обережно планували свою присутність в Україні, є мудрим", - заявив Протасевич.

Нагадаємо, Тимошенко раніше закликала Євросоюз підписати договір про асоціацію з Україною, незважаючи на її справу, яку європейські політики вважають "політично вмотивованою" та вимагають від української влади звільнення екс-прем’єрки.

У березні цього року Євросоюз і Україна парафували документ, але він зможе набути чинності лише після підписання та ратифікації парламентами усіх 27 держав ЄС, Європейським парламентом та Верховною Радою України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.