НОВИНИ

Віце-президент Європарламенту: присутність камер не сприяє одужанню Тимошенко

Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич обговорював з екс-прем'єром України Юлією Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в ЦКЛ № 5 в Харкові, умови її перебування в лікарні, пропозиції президента Європарламенту Мартіна Шульца, а також відносини України та ЄС та їх майбутнє.

«По-перше, ми говорили про умови, в яких знаходиться пані Тимошенко в лікарні, по-друге, я запитував, чи потрібні їй додаткові лікарі, як запропонував пан Шульц. По-третє, чи погодилася б вона на приїзд представника Європарламенту на розгляд касації у її справі. Це теж пропозиція пана Шульца. І нарешті, ми говорили в цілому про відносини Україна та ЄС та їх майбутньому», - повідомив Протасевич «Інтерфакс-Україна» після зустрічі з Тимошенко у суботу, 19 травня.

За його словами, екс-прем'єр сказала, що не потребує додаткової медичної допомоги, оскільки повністю приймає лікування, запропоноване доктором Лютцом Хармсом і німецькими лікарями.

Відповідаючи на питання про стан здоров'я Тимошенко, Протасевич зазначив, що вона перебуває «в дуже важкому психо-емоційному стані».

«Пані Тимошенко в дуже важкому психо-емоційному стані. Присутність камер, як відкритих, так і прихованих (вона впевнена, що є приховані камери) - все це не сприяє її одужанню», - зазначив він.

Нагадаємо, віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич сьогодні вранці зустрівся з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Після цього він не дав коментарів журналістам, котрі очікували біля Центральної клінічної лікарні №5 у Харкові. Натомість заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський повідомив журналістам, що Протасевич у супроводі генерального консула Польщі в Харкові Яна Граната спілкувалися з Тимошенко приблизно протягом 2 годин. Зі слів Лапінського, віце-президент Європарламенту підкреслив комфортні умови, створені в лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.