Тимошенко у понеділок очікуватиме на Яценюка та Луценків

23 Листопада 2013, 17:37

"Юлія Володимирівна скористалася своїм правом і подала повторну заяву про те, що в понеділок вона хоче провести побачення з Ірою та Юрою Луценками і Арсенієм Яценюком. Наскільки я знаю, вони мають намір приїхати", – зазначив Власенко.

Він нагадав, що це вже друга спроба Тимошенко зустрітися з соратниками в листопаді.

Як відомо, минулого тижня Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко застудилася, відтак побачення із нею обмежені. Донька екс-прем'єра  назвала цю інформацію неправдивою

До палати, де перебуває Тимошенко, намагалися потрапити лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, Арсен Аваков та Ірина і Юрій Луценки. Втім, депутатів не пропустили, мотивуючи це "посиленням нежитю" в екс-прем'єра.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що  ДПтС діяла незаконно, забороняючи опозиціонерам зустрічатися із Тимошенко через нібито гостре респіраторне захворювання.  

Зокрема, начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков заявив, що екс-прем'єр не обмежується у праві на побачення з захисниками, а своїм правом на короткострокове побачення зможе скористатися після одужання.

В той же час  Державна пенітенціарна служба заявила, що жодних обмежень на спілкування засудженої із захисниками не має та надала дозвіл на зустріч Тимошенко та Титаренка.