НОВИНИ

Донька Тимошенко: тюремники придумали хворобу, щоб обмежити спілкування матері з соратниками

Заява Державної пенітенціарної служби про застуду Юлії Тимошенко, через яку вона нібито не може зустрітися зі своїми політичними соратниками, є неправдою. Про це повідомила донька і захисник лідера опозиції Євгенія Тимошенко.

«Учора я була у мами цілий день і вийшла з харківської лікарні о 20.00. Жодної ознаки гострого респіраторного захворювання у мами на той час не було», - розповіла Євгенія.

«Більше того, мама при мені написала заяву про побачення з Арсенієм Яценюком і Юрієм та Іриною Луценками», - додала вона.

«Тому сьогоднішній недопуск на побачення – це ніщо інше, як свідоме обмеження Юлії Тимошенко у її правах. Тюремники вже вкотре зухвало зривають побачення мами, на яке вона має законне право. Тим більше, що це побачення з політичними соратниками надзвичайно важливе саме зараз, у складний момент, коли вирішується доля Угоди про асоціацію України з Європейським союзом», - підкреслила Євгенія.

У свою чергу Арсенію Яценюку, Юрію та Ірині Луценко, що перебувають у харківській лікарні «Укрзалізниці», повідомили про неможливість зустрічі із Юлією Тимошенко.

«Знову міліція біля дверей. Це перший знак, що не хочуть пускати до Юлії», - написав Яценюк у своєму Twitter.

За кілька хвилин він повідомив: «Щойно людина в білому халаті і начальник колонії повідомили нас про ОРВІ у Тимошенко і неможливість зустрічі. Брешуть».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.