НОВИНИ

Власенко: забороняти Тимошенко побачення через нежить ніхто не має права

Державна пенітенціарна служба (ДПтС) діяла незаконно, забороняючи опозиціонерам зустрічатися із екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко через нібито гостре респіраторне захворювання. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко, повідомляє прес-служба екс-прем'єра.

"Права на обмеження побачень немає ніхто. Єдине обмеження – це місяць з моменту попередньої зустрічі. Місяць вже давно минув, і тому ніяка адміністрація, ніякі медики не можуть заборонити Юлії Тимошенко зустріч, якщо вона хоче її провести", - сказав Власенко. 

При цьому захисник послався на статтю 110 Кримінально-виконавчого кодексу України, згідно з якою засуджені мають право на побачення: короткострокові тривалістю до чотирьох годин і тривалі (для зустріч з близькими родичами) - до трьох діб.

Як відомо, раніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко застудилася. Відтак побачення із нею обмежені. Донька екс-прем'єра, між тим, назвала цю інформацію неправдивою.

Згодом до палати, де перебуває Тимошенко, намагалися потрапити лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, Арсен Аваков та Ірина і Юрій Луценки. Втім, депутатів не пропустили, мотивуючи це "посиленням нежитю" в екс-прем'єра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.