НОВИНИ

В лікарні Укрзалізниці Яценюка та подружжя Луценків лякають нежитем Тимошенко

Арсенію Яценюку, Арсену Авакову, Юрію та Ірині Луценкам не рекомендують зустрічатися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко через посилену нежить. Про це журналістам повідомив Юрій Луценко.

"Вийшла лікар, яка, за її ж словами, її (Тимошенко) не контролює, вона її особисто не бачила, але вона вважає, що у неї загострилося респіраторне захворювання, яке пов'язане з виділенням слизу через носоглотку, тобто нежить. Тому вона не рекомендує їй зустрічатися з будь-ким, зокрема, з нами, тому що ми можемо підсилити цей нежить", - повідомив Луценко.

Він і та Яценюк запропонували одягти медичні маски і пройти обстеження, щоб отримати можливість зустрітися з екс-прем'єром, однак отримали відмову.

"Використовуючи свій білий халат в політичних цілях, лікар наполягала на тому, що зустріч недоцільна. На моє запитання про те, яка стаття КПК це регламентує, вона уникла відповіді. На моє запитання, чи може лікар нав'язувати або рекомендувати, вона погодилася, що лікар може тільки рекомендувати", - сказав Луценко.

Наразі їх знімає на відео чоловік у штатському, який знаходиться по інший бік ґрат. Опозиціонери, у свою чергу, намагаються викликати кого-небудь із працівників пенітенціарної служби.

За словами Луценка, жодна внутрішня інструкція правоохоронних органів не передбачає проведення такої зйомки людиною в цивільному.

"Це симпатичне чудовисько ні слова не може сказати хто він, але він порушує мої права, зокрема, збором персональних даних. Тому ми викликали міліцію по 102, щоб з'ясувати, що це за чудовисько і чому він зараз веде незаконну зйомку мене як громадянина і ще кількох людей - народних депутатів", - сказав Луценко.

Водночас, соратники екс -прем'єра впевнені, що їм відмовляють у побаченні з Тимошенко з політичних причин.

Як відомо, раніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко застудилася. Відтак побачення із нею обмежені. Донька екс-прем'єра, між тим, назвала цю інформацію неправдивою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.