Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікацій на виборах

29 Жовтня 2012, 17:06

«Я оголошую голодування в знак протесту проти фальсифікації виборів», – процитував Власенко заяву екс-прем'єра.

За його словами, Тимошенко заявляє про порушеннями під час формування дільничних комісій, відсутність незалежної судової системи та тотальне використання провладними кандидатами державних коштів на агітацію.

Як зазначив Власенко, екс-прем'єр вже в понеділок, 29 жовтня, подала відповідну заяву до Державної пенітенціарної служби. Вона вже відмовилася від їжі і має намір лише пити воду.

Як відомо, в Україні відбулися вибори до Верховної Ради у неділю, 28 жовтня. Міжнародні спостерігачі висловили перші заяви щодо їх перебігу. Зокрема, спостерігачі від ОБСЄ вказують на зловживання адмінресурсом на виборах в Україні, відсутність збалансованого висвітлення кампанії в ЗМІ та вплив економічних груп на політичну обстановку.

Нагадаємо, Тимошенко вже оголошувала голодування. Зокрема, 20 квітня таким чином вона виразила свій протест проти застосування сили проти неї при переведенні в клініку проти її волі.

9 травня Тимошенко за її згоди перевезли до центральної клінічної лікарні Укразалізниці у Харкові. Того самого дня вона припинила голодування.