НОВИНИ

Тимошенко привезли до лікарні

Екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко привезли до ЦКЛ Укрзалізниці в Харкові.

О 8.02 на територію медичного закладу заїхала карета швидкої допомогим у супроводі автомобілів ДАІ та спецпідрозділу "Беркут".

Прихильники Тимошенко, яким вдалося залишитися на території лікарні, скандують "Юлі – волю!".

Раніше – близько 7.00 кортеж у складі більш ніж 10 автівок у супроводі ДАІ виїхав з воріт Качанівської колонії, де Тимошенко відбуває вирок Печерського суду.

Державна пенітенціарна служба підтвердила перевезення Тимошенко до лікарні.

"9 травня, о 7.00 годині Ю. Тимошенко було транспортовано з Качанівської виправної колонії до Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» в м.Харкові для проведення рекомендованого міжнародною медичною комісією курсу реабілітації. О 8.00 годині вона прибула до згаданого медичного закладу", – йдеться в повідомленні пенітенціарної служби.

"Під час перевезення Тимошенко до ЦКЛ №5 будь-яких скарг чи заяв від засудженої не надходило. Стан її здоров'я лікарями визнано як такий, що порівняно з останніми днями не погіршився", – зазначає прес-служба.

Нагадаємо, Тимошенко попередньо надала згоду на переведення її до стаціонарного закладу «Укрзалізниці» з 8 травня.

Втім 8 травня пенітенціарна служба України повідомила, що Тимошенко відмовилась розпочати із сьогоднішнього дня рекомендований їй німецькими та українськими лікарями курс реабілітаційних процедур в умовах лікарні «Укрзалізниці». Хоча вона не виключила, що може переїхати до лікарні 9 травня.

Лікуватиме ув'язнену екс-прем'єра лікар з німецької клініки «Шаріте» доктор Лутц Хармс спільно з українськими лікарями.

Як відомо, Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти її побиття працівниками колонії під час примусового перевезення до лікарні ввечері 20 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.