НОВИНИ

Тимошенко оголосила голодування

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка перебуває у Качанівській виправній колонії, оголосила голодування з 20 квітня. Про це повідомив її захисник Сергій Власенко.

"Юлія Тимошенко оголосила голодування", - повідомив Власенко журналістам у вівторок біля стін колонії.

Він зазначив, що у Тимошенко на руках синяки і гематома на животі. За його словами, це результат її транспортування з колонії в ЦКБ № 5 "Укрзалізниці" 20 квітня.

Читайте також: Лист Юлії Тимошенко із Качанівської колонії (повний текст)

"У неї всі руки в синцях і величезна гематома на животі, яку до сих пір видно, незважаючи на те, що пройшло 4 дні", - сказав Власенко.

Власенко також заявив, що прокурор Харківської області сказав неправду, заявивши журналістам, що Тимошенко відмовилася від огляду після своєї заяви в прокуратуру області про те, що до неї було застосовано фізичний вплив. 

"Судово-медичний експерт у присутності чергового лікаря, у присутності прокурора, в присутності керівника медичної частини Качанівської колонії Цюри зафіксували наявність у Тимошенко тілесних ушкоджень і пообіцяли внести це в картку. Ви розумієте, що проконтролювати це Юлія Тимошенко не може", - сказав Власенко.

Він також висловив упевненість, що саме тому його протягом 2-х днів не пускали до екс-прем'єра.

"Тепер зрозуміло, чому не допускали два дні до неї захисників, чому нікого не пускали в лікарню до Тимошенко ", - зазначив Власенко.

За його словами, голодування Тимошенко - це протест проти того, що відбувається в країні і того, що відбувається з нею в місцях позбавлення волі.

Захисник підкреслив, що екс-прем'єр не може вставати з ліжка.

Нагадаємо, раніше про побиття Тимошенко заявили народні депутати від БЮТ. Опозиція зараз блокує трибуну Верховної Ради, вимагаючи, що Генпрокурор надав інформацію про цей інцидент. 

Нагадаємо також, що прокуратура стверджує, що Тимошенко переводили з колонії до лікарні без застосування сили.

Увечері, 20 квітня Державна пенітенціарна служба доставила Тимошенко з Качанівської колонії в ЦКЛ «Укрзалізниці».

21 квітня Власенко висловив сумнів, що Тимошенко дала згоду на госпіталізацію. Згодом тюремники визнали, що Тимошенко не давала письмову згоду на перевезення до лікарні.

22 квітня Тимошенко перевезли назад до колонії, оскільки вона відмовилась від лікування і наполягає на тому, щоб її лікували або колишній міністр охорони здоров'я Микола Поліщук, або лікарі з Німеччини, оскільки іншим українським лікарям вона не довіряє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.