НОВИНИ

Спостерігачі від ОБСЄ назвали вибори в Україні кроком назад

Спостерігачі від ОБСЄ вказують на зловживання адмінресурсом на виборах в Україні, відсутність збалансованого висвітлення кампанії в ЗМІ та вплив економічних груп на політичну обстановку. Про це йдеться в їх попередньому звіті.

«Парламентські вибори 28 жовтня характеризувалися відсутністю рівного ігрового поля, викликаною насамперед зловживанням адміністративним ресурсом, відсутністю прозорості кампанії та партійного фінансування та відсутністю збалансованого висвітлення у ЗМІ», – йдеться у звіті.

«Деякі аспекти передвиборчого періоду свідчать про крок назад порівняно з останніми національними виборами», – відмічають представники ОБСЄ.

«День виборів загалом був спокійним і мирним. Голосування та підрахунок голосів були оцінені позитивно. Обробка даних оцінена негативно і є непрозорою.

Потужні економічні групи вплинули на політичну обстановку, що завдало шкоди виборчому процесу. Це виявляється, зокрема, у відсутності плюралізму у володінні ЗМІ та прозорості в кампанії та фінансуванні», – вважають автори звіту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.