Тігіпко наполягає на прийнятті податку на багатство

9 Березня 2012, 23:08

"Було проведено попередні розрахунки. І для всіх ініціатив президента нам знадобиться 16 млрд. гривень.  Лише збільшення пенсій потребує фінансування у 7 млрд", – заявив прем'єр. 

Він зазначив, що держава планує отримати кошти через збільшення надходжень до держбюджету.

"Ми сподіваємося на збільшення доходів бюджету десь на 13 млрд гривень. З іншими фондами нам необхідно виходити зі зміни бюджету. Я наполягаю на введенні податку на багатство. Завдяки цьому ми зможемо отримати додаткові 3 млрд.", – зазначив Тігіпко.

Також віце-прем'єр наголосив, що держава має працювати з офшорними зонами, оскільки країна через них втрачає багато грошей. Крім того, міністр заявив про необхідність легалізації зарплат, оскільки, за словами Тігіпка, в "тіні" знаходиться заробітної плати на 145 мільярдів гривень.

Нагадаємо, у середу 7 березня на засіданні уряду Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.