США розчаровані рішенням Кабміну Азарова

22 Листопада 2013, 09:31

“Якщо інформація вірна, і якщо це остаточне рішення українського уряду напередодні саміту у Вільнюсі, ми розчаровані. Ми віримо, що ще є час зняти усі перепони, що залишились на шляху до підписання Угоди у Вільнюсі, якщо докласти відповідні зусилля”, – сказала Сакі.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з цим рішенням.

Екс-президент Польщі, член місії Європарламенту Александр Кваснєвський вже заявив, що угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть в листопаді у Вільнюсі на саміті Східного партнерства".

Згодом прес-служба Партії регіонів поширила заяву, в якій звернулася до Януковича із проханням відкласти підписання угоди асоціацію.

Ввечері ж у Києві на Майдані Незалежності почали збиратися незадоволені рішенням уряду. Станом на 00:25 на площі зібралися приблизно 1000 небайдужих.

Згодом стало відомо, що обурені рішенням уряду планують збиратися на Майдані у Києві до саміту у Вільнюсі, який має відбутися 28-29 листопада.

Подібні акції меншого масштабу почалися і в регіонах України.