НОВИНИ

Регіонали попросили Януковича відкласти асоціацію

Фракція Партії регіонів звертається до лідерів України з проханням про відстрочку підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це йдеться у заяві фракції, поширеній прес-службою у четвер.

"Залишаючись переконаними щодо безальтерантівності євроінтеграційного шляху України, фракція Партії регіонів звертається до президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра України Миколи Азарова, голови Верховної Ради Володимира Рибака з пропозицією про тимчасову відстрочку підписання Угоди про асоціацію з ЄС", - йдеться в заяві фракції.

Крім того, регіонали звертаються до керівництва Європейського Союзу з пропозицією про створення спільної повноважною групи високого рівня з метою розробки комплексного плану першочергових заходів щодо компенсації очікуваних економічних втрат України через підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Крім цього, фракція звертається до Азарова з пропозицією посилити зовнішньополітичну активність України, спрямовану на відновлення та динамічне нарощування обсягів торговельно-економічного співробітництва та промислової кооперації з Російською Федерацією та іншими учасниками СНД; створити урядову комісію за участі партнерів з РФ і ЄС для погодження відповідної тарифної політики та митних процедур.

"Відразу ж застерігаємо наших політичних опонентів від очікуваних проявів популістської істерії. 28 листопада - не кінець світу за "календарем", життя не закінчується після Вільнюського саміту", - підкреслюється в заяві.

"Україна завжди була, є і буде залишатися невід'ємною частиною європейської спільноти, надійним партнером в солідарній справі розвитку демократичної Європи, створенні ефективної і збалансованої системи загальноєвропейської безпеки", - переконані у фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з цим рішенням.

Екс-президент Польщі, член місії Європарламенту Александр Кваснєвський вже заявив, що угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть в листопаді у Вільнюсі на саміті Східного партнерства".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.