НОВИНИ

Опозиція заявляє про державну зраду Азарова і Януковича

Опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з рішенням Кабміну про призупинення підготовки до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Про це заявив на вечірньому засіданні парламенту лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"Щойно Кабінет міністрів України прийняв незаконну і неконституційну постанову про зупинку курсу європейської інтеграції України", - наголосив він.

Яценюк підкреслив, що відмова президента Януковича підписувати Угоду про асоціацію з ЄС  – "це державна зрада, підстава для імпічменту президента".

"А по відношенню до прем’єра Азарова - це пряма підстава відставки всього складу Кабінету міністрів України", - додав він.

"Є закон про основи внутрішньої і зовнішньої політики, який повинен виконувати і президент, і прем’єр-міністр", - наголосив Яценюк.

"Азарова до парламенту і Януковича до парламенту. Ми вимагаємо негайно прийняти відповідні рішення", - підкреслив Яценюк.

Таку пропозицію підтримали і фракції УДАР і «Свобода».

"Ми є свідками того, що Азаров скоїв державний злочин. Азаров та уряд перевищили свої службові  повноваження. Тому не потрібно чекати завтрашньої години уряду в парламенті і вже зараз вимагаємо негайно запросити до зали Верховної Ради прем'єр-міністра Азарова для надання пояснень", - сказав, зокрема, ударівець Віталій Ковальчук.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів своїм розпорядженням призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте також: Західні політики про рішення українського уряду: Влада України глибоко впала в обійми Кремля

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.