НОВИНИ

Обурені зупинкою євроінтеграції почали збиратися на Майдані

Обурені рішенням Кабінету міністрів про призупинення підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом збираються на Майдані Незалежності в Києві.

Небайдужі почали самоорганізовуватися за допомогою соціальних мереж, інформація про час зустрічі на Майдані коливається від 22:00 до 23:00 21 листопада.

Організатори акцій протесту закликають брати із собою теплий одяг, їжу та парасольки. Кілька політиків від опозиції вже заявили, що без партійних прапорів прийдуть підтримати активістів на Майдан.

Наразі на площі перебуває приблизно 300 людей, серед яких політики - зокрема лідер Фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, депутат від "Батьківщини" Андрій Парубій, лідер УДАРу Віталій Кличко, Юрій та Ірина Луценки.

 

Учасники акції тримають в руках національні прапори та прапори Європейського союзу.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з цим рішенням.

Екс-президент Польщі, член місії Європарламенту Александр Кваснєвський вже заявив, що угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть в листопаді у Вільнюсі на саміті Східного партнерства".

Згодом прес-служба Партії регіонів поширила заяву, в якій звернулася до Януковича із проханням відкласти підписання угоди асоціацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.