«Ми вирішили призупинити видання «Комерсант-Україна» до того моменту, поки ситуація не стабілізується. Та я не виключаю, що такого моменту не буде – економічні проблеми у видання були й раніше, вони нікуди не зникли», – наголосив Філєнков.
«Головними рекламодавцями газети були компанії банківського і автомобільного секторів, з початком подій в Україні видання стало не тільки безперспективним, але й безнадійним», – пояснив генеральний директор «Коммерсанта».
"Ті гроші, які є у контори, будуть направлені на виплати співробітникам, заборгованостей із зарплат ми не допустимо. Всього в штаті "Комерсанта-України" перебуває близько ста осіб", – розповів Філєнков.
Наразі, за його словами, обговорюється питання, скільки журналістів працюватимуть в Україні для російського видання.
Як повідомлялось, 12 березня з посади головного редктора «Ленти.ру» звільнилася Галина Тимченко. Згодом більшість журналістів видання також вирішили звільнитися, пояснивши такий крок тим, що керівництво не обґрунтувало усунення з посади Тимченко.
«За останні кілька років простір вільної журналістики в Росії драматично зменшився. Одні видання безпосередньо керуються Кремлем, інші – через кураторів, ще інші – редакторами, які бояться втратити роботу. Деякі ЗМІ закрилися, інші закриються в найближчі місяці. Біда не в тому, що нам ніде працювати. Біда в тому, що вам, здається, більше нічого читати», – йдеться у заяві журналістів.
Також Тимченко розповіла колегам, що власник сайту Олександр Мамут вимагав звільнити спецкореспондента Іллю Азара, який взяв інтерв'ю в голови київського відділення "Правого сектору" Андрія Тарасенка, на що тоді ще головний редактор відповіла відмовою. Крім того, сьогодні Роскомнадзор виніс «Ленте.ру» попередження за те, що в згаданому інтерв'ю було гіперпосилання на матеріал про лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша.
На момент звільнення Тимченко «Лента.ру» була найбільш відвідуваним та найбільш цитованим засобом масової інформації в Рунеті.