Прокуратура на 2,7 млн закупить у регіоналки зимовий одяг для прокурорів і плащ для Пшонки з золотим мереживом

25 Липня 2013, 10:47

Придбано понад 10 тис форменних сорочок по 155-172 грн, а також плащі та зимові куртки. Основну кількість становлять звичайні плащі та куртки, яких придбано 1 тис штук.

Водночас Генпрокуратура замовила 10 зимових курток і плащів, які мають виготовлятись за індивідуальними обмірами. Їх вартість утричі більша від цін для звичайних прокурорських.

Індивідуальні плащі вартістю 1736 грн. відрізняються від звичайних по 566 грн. тканиною для підкладки – віскоза замість поліестеру, та гаптуванням золотистого кольору у кутах коміру. Гаптування потрібно виконати 5% канітеллю – спеціальною ниткою, яка на 5 відсотків складається з натурального золота.

Звичайні куртки по 441 грн повинні мати знімний комір та знімний утеплювач зі штучного хутра невказаного складу.

Індивідуальні куртки по 1381 грн мають знімні комірі із натурального каракулю сірого кольору, а знімний утеплювач має бути виготовлений з МС-мутону.

Фірма «Астра люкс» належить Ользі Сергеєвій, заступниці голови Солом’янської районної організації Партії регіонів Максима Луцького.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Формстиль» Ганни Кописової, яка є бізнес-партнеркою Сергєєвої по фірмі «Комунар-сервіс».

Як повідомлялось, у травні Кабінет міністрів покращив перелік форменого одягу працівників органів прокуратури. У переліку з’явилось «пальто із суконної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами». Окрім цього у шкіряних черевиках замінили штучне хутро на натуральне, а жінкам постановили носити фетрові капелюшки замість беретів.

Після цього Генпрокуратура провела тендери на придбання одягу та тканини вже на 6,64 млн грн. Окрім курток, плащів та сорочок було придбано тканини на 2,60 млн грн, а також шапок, кашне, погонів та краваток на 1,33 млн грн.

Читайте також: ГПУ витрачає мільйони бюджетних коштів на автомобілі, ремонти офісів, погони й кашне