НОВИНИ

У Пшонки майже на 3 млн закупили тканини для обновок

Генеральна прокуратура України 5 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Текстиль-Контакт» на придбання тканини на 2,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Костюмну напівбавовняну тканину темно-синього кольору придбано по 143 грн за погонний метр, підкладкову – по 35 грн/п.м., приборне сукно – по 108 грн/п.м.

Костюмної тканини придбано 14 300 погонних метрів, чого достатньо для виготовлення близько 4 тисяч костюмів чи пальто.

У травні Кабінет міністрів вніс зміни до переліку форменого одягу працівників органів прокуратури. У переліку з’явилось «пальто із суконної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами».

Окрім цього у шкіряних черевиках замінили штучне хутро на натуральне, а жінкам постановили носити фетрові капелюшки замість беретів.

Як повідомлялось, у листопаді минулого року Генеральна прокуратура уклала угоду з ТОВ НВП «Тексма» на придбання погонів, кашне та краваток на 780 тис. грн. Найбільше коштували знімні погони «державний радник юстиції України», яких замовлено одну пару за 570 грн.  В керівництві Генпрокуратири є лише один носій звання «державний радник юстиції України» – це генпрокурор Віктор Пшонка.

Читайте також: ГПУ витрачає мільйони бюджетних коштів на автомобілі, ремонти офісів, погони й кашне