НОВИНИ

Пшонці замовили погони за 570 грн

Генеральна прокуратура 29 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ НВП «Тексма» на придбання погонів, кашне та краваток на 780 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Найбільше коштують знімні погони «державний радник юстиції України», яких замовлено одну пару за 570 грн.

Ці погони виготовлені із тканої стрічки білого кольору. У верхній частині погона золотистими металевими нитками вишитий Держаний Герб України з обрамленим лавровим віночком. У середній частині погона вишита велика зірка діаметром 35 мм з 5% золотистої нитки «канитель».

Радникам юстиції першого класу погонів не замовляли. Чотири пари погонів для держрадників юстиції 2 класу замовлено по 540 грн.

Найдешевші погони «юрист» та «радник юстиції» коштують 31,2 грн. за пару.

В керівництві Генпрокуратири є лише один носій звання «державний радник юстиції України» – це генпрокурор Віктор Пшонка. Його перший заступник Ренат Кузьмін є єдиним носієм звання «державний радник юстиції 1 класу». Серед заступників генпрокурора є також шість «державних радників юстиції 2 класу».

Нагадаємо, Генеральна прокуратура 31 липня уклала угоду з ТОВ «Веб-Формат» на супроводження інтернет-порталу ГПУ та веб-сайтів обласних прокуратур вартістю 400 тис грн.