17 жовтня почала роботу система відеоспостереження на парламентських виборах в Україні. Портал www.vybory2012.gov.ua дозволить користувачам мережі інтернет в реальному часі спостерігати за виборами до Верховної Ради. Систему відеоспостереження запустила ІТ-компанія «СІТРОНІКС Інформаційні Технології». Як йдеться в повідомленні компанії, відсьогодні система почне функціонувати в режимі реєстрації користувачів. Повідомляється, що для роботи на порталі можна авторизуватися через популярні ІТ-сервіси: Google, Яндекс, Mail.Ru, соціальні мережі «ВКонтакте», Facebook, Twitter і LinkedIn, а також OpenID або через реєстрацію на даному порталі.
У середу Арсеній Яценюк направив Віталієві Кличку листа із закликом підписати угоду про коаліцію у майбутній Верховній Раді 19 жовтня. У листі наголошується, що «головною метою формування такої коаліції є повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку та відсторонення Віктора Януковича від влади шляхом імпічменту, звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, денонсація «харківських угод», продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, скасування «мовного закону», антинародної пенсійної реформи та Податкового кодексу тощо». Також повідомляється, що об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» вже провели консультації та переговори з обговорення політичної угоди про створення коаліції демократичних сил та попередньо запланували її публічне підписання на 19 жовтня.
Водночас, Віталій Кличко заявив, що його політсила не займається "передчасним поділом портфелів" у майбутньому уряді.
Між тим, 17 жовтня хакери атакували сайти об'єднаної опозиції. Станом на 14:50 не працювали або працювали з перебоями офіційні сайти партій «Батьківщина», «Фронт змін», а також персональні сайти Юлії Тимошенко й Анатолія Гриценка. У прес-службі «Фронту змін» повідомили, що перебої в роботі їхнього сайту є результатом DDoS-атаки.
17 жовтня 2012 в Києві було підписано угоду між урядом Російської Федерації, урядом Угорщини та Кабінетом міністрів України про співробітництво в галузі перевезення ядерних матеріалів між Російською Федерацією та Угорщиною через територію України.Угода визначає основні засади здійснення перевезень ядерних матеріалів між Росією та Угорщиною. Документ покликаний замінити існуючі між країнами угоди про співробітництво в галузі транспортування ядерного палива між Угорською Республікою і Російською Федерацією через територію України від 29 грудня 1992 року.
Та в середу, 17 жовтня, представники об'єднаної опозиції зустрілися в Бухаресті з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Румунії Траяном Бесеску. Бесеску та Меркель висловили Тимошенко свою підтримку. Німецький канцлер, на додачу, повідомила, що Німеччина та Євросоюз уважно стежать за перебігом виборчої кампанії в Україні і їх турбує застосування адмінресурсу, порушення закону та нерівний доступ до ЗМІ і виборців.
Між тим, голова комітету з європейської інтеграції німецького Бундестагу Гюнтер Кріхбаум заявив, що німецький парламент може заблокувати Угоду про асоціацію з Україною, якщо екс-прем'єр Тимошенко не буде звільнена.