НОВИНИ

Яценюк закликає Кличка підписати угоду про коаліцію 19 жовтня

Арсеній Яценюк направив Віталієві Кличку листа із закликом підписати угоду про коаліцію у майбутній Верховній Раді 19 жовтня. Про це повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина».

«Голова Ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк написав листа лідеру партії «УДАР» Віталію Кличку, в якому закликає разом із ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» підписати політичну угоду про коаліцію демократичних сил у Верховній Раді VII скликання», – йдеться у повідомленні.

У листі наголошується, що «головною метою формування такої коаліції є повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку та відсторонення Віктора Януковича від влади шляхом імпічменту, звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, денонсація «харківських угод», продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, скасування «мовного закону», антинародної пенсійної реформи та Податкового кодексу тощо».

Також повідомляється, що об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» вже провели консультації та переговори з обговорення політичної угоди про створення коаліції демократичних сил та попередньо запланували її публічне підписання на 19 жовтня.

«Водночас, ми переконані, що до процесу формування коаліції демократичних сил у майбутній Верховній Раді повинна долучитися і очолювана Вами партія «УДАР», яка неодноразово заявляла про демократичні принципи своєї діяльності. Лише разом ми зможемо побудувати демократичну Україну та відсторонити нинішній кримінально-окупаційний режим від влади», –  наголошує Яценюк у листі до Кличка.

Також, у документі йдеться про те, що політичну угоду повинні підписати і ті мажоритарники, які були визнані єдиними кандидатами у народні депутати від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» та партії «УДАР».

«Просимо Вас до 19 жовтня 2012 року проінформувати нас про згоду партії «УДАР Віталія Кличка» урочисто і публічно підписати зазначену Угоду разом із лідерами ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода», а також, у разі необхідності, висловити свої правки та зауваження до її проекту», – йдеться в листі.

Як зазначалося раніше, Яценюк вважає, що об'єднуватись треба до виборів, а не після.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.