Ощадбанк повідомив, коли повністю відновить свою роботу

1 Липня 2017, 18:49

Український державний "Ощадбанк" запевнив, що всі відділення банку, які постраждали після масштабної вірусної атаки, повністю відновлять свою роботу 3 липня. Про це повідомила прес-служба банку.

"Наголошуємо, що 3 липня, всі 3 500 відділень банку одночасно запрацюють у звичайному режимі", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що натепер роботу сервісів банку відновлено практично в повному обсязі.

"30 червня 2017 року Ощадбанк заявляє, що функціональність сервісів банку після кібератаки відновлено практично в повному обсязі", – наголосили у фінустанові.

Ощадбанк додає, що за результатами проведеного аналізу, всі грошові кошти клієнтів були надійно захищені.

Як повідомлялось, Служба безпеки України встановила причетність російських спецслужб до атаки вірусу Petya.A.

Нагадаємо, 27 червня в Україні сталася масштабна хакерська атака, внаслідок якої невідомим вірусом уразились українські банки, державні та комерційні підприємства. За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур. Кіберполіція та Служба безпеки надали рекомендації щодо захисту від вірусу. Крім того, у низці країн Європи та Азії, а також у Росії теж заявили про втручання хакерів

8 червня у США розпочали розслідування масштабної атаки вірусу-здирника Petya. Зазначимо, що компанія Microsoft підтвердила інформацію про те, що масові кібератаки проти України спричинила програма для звітності та документообігу M.E.doc.