НОВИНИ

Країни Західної Європи також зазнали кібератаки

Крім того, про втручання заявила російська компанія "Роснефть".

Країни Західної Європи услід за Україною заявили про кібератаки на свої інформаційні системи. Про це інформує The Telegraph.

Зокрема, у Великій Британії рекламна компанія WPP заявила, що її системи були атаковані. У Нідерландах основна судноплавна компанія підтвердила, що комп'ютерні термінали не працюють.

Maersk, датська транспортно-логістична компанія з філіями по всьому світу, оголосила про те, що кілька сайтів і бізнес-одиниць були закриті після кібератаки.

За словами місцевих засобів масової інформації, атака може поширитися і в Іспанії, дехто вже повідомив про проблеми.

У Росії масштабної хакерської атаки зазнали сервери компанії "Роснефть".

За даними Daily Telegraph, також від вірусу Petya постраждали Білорусm, Польща, Німеччина та Італія.

Кібератаки зазнали підрозділи американської фармацевтичної компанії Merck & Co., Inc. Повідомляється про випадки виявлення вірусу в Ізраїлі.

Зазначимо, 27 червня відбувається хакерська атака, внаслідок якої невідомим вірусом уражено українські банки, державні та комерційні підприємства.

Відомо, що виведені з ладу комп'ютери Кабінету Міністрів України, Ощадбанку, банку Південний, ОТП, КредоБанк, Укрзалізниці, Аеропорту "Бориспіль", мережі магазинів "Епіцентр", Нової пошти, ДТЕКу, Укренерго, мережі заправок ТНК, Київводоканалу, "Укрпошти", клініки "Борис", мережі магазинів "Ашан".

Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що кібератака організована спецслужбами Російської Федерації і є одним з елементів гібридної війни проти України. 

У СБУ зазначили, що враження комп'ютерних мереж України відбулось за допомогою раніше відомого, але модифікованого вірусу-вимагача (так зване Ransomware). 

Усі новини за темою шукайте за посиланням: Потужна кібератака в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.