Мітингувальники у Москві схвалили резолюцію “За чесні вибори” і почали розходитися

10 Грудня 2011, 16:26

Люди почали розходитися. Про інциденти не повідомляється, за медичною допомогою також ніхто не звертався. У той же час багато хто продовжує залишатися біля сцени, з якої грає пісня "Ми чекаємо змін" групи "Кіно".

За даними поліції, на акції зібралося не більше 20 тисяч осіб. Однак, за оцінками організаторів, у мітингу взяли участь від 60 до 100 тисяч людей. З кадрів трансляції видно, що площа не змогла вмістити всіх, хто прийшов.

За словами спостерігачів, ця акція стала наймасовішою в Москві з кінця 90-х років.

Лідери опозиції закликали своїх прихильників зібратися на нову акцію протесту в Москві через два тижні – 24 грудня. За словами Рижкова, подібні акції пройдуть по всій країні.

Учасники мітингу схвалили резолюцію мітингу "За чесні вибори", яку Рижков зачитав зі сцени.

"Учасники мітингу вимагають негайного звільнення всіх політв'язнів, скасування підсумків фальсифікованих виборів, відставки Чурова (голови ЦВК РФ – Ред.) і розслідування його діяльності, розслідування всіх фактів порушень і фальсифікацій, покарання винних, реєстрації опозиційних партій, прийняття демократичного законодавства про партії та вибори, проведення нових відкритих і чесних виборів" , – сказано в резолюції.

Повідомляється, що мітингувальники проти нечесних виборів в центрі Москви оцінили коректну роботу поліції, якій вдалося організувати величезні людські потоки та забезпечити порядок під час найбільшого в сучасній історії Росії мітингу.

Нагадаємо, за даними ЦВК Росії, "Єдина Росія" отримала в новій Держдумі 238 депутатських місць, у КПРФ – 92 депутатських мандати, у "Справедливої ​​Росії" – 64, у ЛДПР – 56.