НОВИНИ

Мєдвєдєв назвав голову ЦВК Росії чарівником

Владімір Чуров у відповідь заявив, що він лише учиться.

Голова Центрвиборчкому РФ Владімір Чуров відзвітував перед президентом Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим про підсумки виборів до Держдуми.

«За підсумками обробки 99,999% бюлетенів мандати до Держдуми 6-го скликання отримають «Єдина Росія», КПРФ, «Справедлива Росія» і ЛДПР, повідомив Чуров президенту РФ.

Чуров також зазначив, що в голосуванні взяло участь 60,2% виборців, що на 3% менше, ніж 2007 року, але на 5% більше, ніж 2003 року, і додав, що його прогноз щодо явки виявився точним.

«Ви ж чарівник майже, вас так деякі лідери партій називають», - зауважив президент Росії. «Я тільки вчуся», - скромно відповів керівник ЦВК.

Під час зустрічі Мєдвєдєв також відзначив велику кількість відеокліпів, що з'явилися після виборів у мережі Інтернет, на яких викриваються фальсифікації, нібито допущені під час голосування.

«Зараз з'явилася модна тема, пов'язана з публікацією коротких роликів в мережі Інтернет і соціальних мережах. Це теж може бути замовлено, треба подивитися відповідним структурам», - підкреслив Мєдвєдєв .

Як повідомлялось, 6 грудня прем’єр-міністр Росії Владімір Путін закликав соратників не звертати уваги на звинувачення у шахрайстві та корупції, оскільки це «такий штамп».

Тим часом у Москві поліція затримала понад 200 чоловік, які протестували проти фальсифікації результатів виборів. Зокрема, затримані лідери російської опозиції Боріс Нємцов, Едуард Лімонов, лідер партії «Яблоко» Сєргєй Мітрохін.

Нагадаємо, спостерігачі ОБСЄ заявили про те, що вибори в Росії пройшли з порушеннями. А держсекретар США Гілларі Клінтон висловила «серйозну стурбованість» з приводу проведення парламентських виборів в Росії, заявивши, що росіяни заслужили ретельне розслідування всіх повідомлень про порушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.