Львівські дорожники Януковича виграли суд у прокурора, який звинуватив їх у завищенні ціни

16 Січня 2013, 15:45

Пустомитівська фірма «Буд-імідж ЛВ» за результатами відкритих торгів у жовтні 2011 року виграла тендер на будівництво лісової автомобільної дороги ІІІ типу в Пеняківському лісництві Бродівського району за 1,65 млн грн. Однак прокурор заявив, що фірма завищила ціни на деякі будматеріали. Разом вартість завищення склала понад 365 тис. грн.

Суд встановив, що роботи були виконані та без зауважень прийняті замовником, без перевищення договірної ціни, тому позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Як повідомлялось, ТОВ «Буд Імідж ЛВ» 2012 року також виграло тендер на будівництво доріг у Дніпровсько-Тетерівському лісництві, де любить полювати президент Віктор Янукович. Зокрема, він користується 30 тисячами гектарів мисливських угідь цього лісництва.

На ремонт автошляхів від Києва до резиденції Януковича та доріг у самому лісгоспі 2012 року витратили більше 120 млн грн.

Нагадаємо, у липні минулого року Київська облрада віддала 30 тисяч гектарів Дніпровсько-тетерівського заповідника в оренду на 49 років товариству мисливців і рибалок «Кедр».

ГО «Товариство мисливців і рибалок «Кедр» засноване в 2008 році губернатором Черкащини Сергієм Тулубом, головою «Укравтодору» Володимиром Демішканом і міністром енергетики Юрієм Бойком. Це товариство має адресу в с.Нові Петрівці під Києвом, де розташовано резиденцію «Межигір’я» Віктора Януковича.