НОВИНИ

Януковичу побудували в Межигір’ї палац на воді у стилі «донецький шик»

Для Віктора Януковича за ексклюзивним замовленням виготовлено будинок прийомів на воді. Про це повідомляє «Українська правда».

За інформацією джерел видання, «Палац на воді» для президента зробили на базі дебаркадера.

Декілька тижнів тому був доставлений до «Межигір'я» та пришвартований у внутрішній гавані.

Кореспондент видання підплив до Межигір'я з боку Дніпра та знайшов підтвердження цієї інформації.

Палац на воді» Януковича стоїть саме там, де і казали - в затоці «Межигір'я» на березі Київського моря, поряд з голубниками Януковича. За планом забудови колишньої державної резиденції це місце має назву «Яхт-клуб.

Довжина «Палацу на воді» Януковича складає близько 50 метрів. Вікна оформлено у вигляді ілюмінаторів - круглої форми.

За розповіддю джерел, цей ексклюзивний корабель має в собі приватний кабінет та залу для прийомів, яка завершується естрадою.

«Палац» оформлено в стилі «донецький шик» - дерево коштовних порід, сусальне золото, мармур та кришталь.

Орієнтовну вартість цього «дива» можна оцінити в декілька мільйонів доларів.

Почати експлуатацію свого «Палацу на воді» Янукович планує до дня народження, який він святкуватиме 9 липня. Власне, саму подію в колі обраних він також планує відзначити на цьому кораблі.

Нагадаємо, рух «Стоп цензурі!» планував 6 червня, у День журналіста, провести акцію з вимогою виконання обіцянки Президента Віктора Януковича показати свою резиденцію «Межигір’я».

4 червня,. Київський окружний адміністративний суд задовільнив позов сільського голови Нових Петрівців Родіона Старенького і заборонив акцію біля резиденції президента в Межигір'ї.

Втім, попри заборону, журналісти поїхали до Межигір’я, щоб проконтролювати виконання рішення суду. 6 червня під "Межигір'ям" зібралися близько 60 журналістів.

Віктор Янукович проїхав повз них не спиняючись, натомість до преси вийшла його прес-секретар Дарка Чепак. За її словами, кортежу зупинятися забороняє служба безпеки президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.