НОВИНИ

Янукович користується понад 30 тисячами гектарів мисливських угідь

Найкращі мисливські угіддя орендують політики та чиновники, починаючи від самого президента. Про це пише «Український тиждень».

Так, президент Віктор Янукович отримав у користування 30,4 тисячі гектарів мисливських угідь. Зокрема, він орендує Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливське господарство у Київській області.

Більшою площею, ніж у президента, користується колишній міністр транспорту та зв’язку Микола Рудьковський. Він орендує мисливські угіддя площею 35 тисяч га ТОВ «Оксамит-сервіс» у Кагарлицькому районі Київської області.

Значною кількістю мисливських угідь (30 тисяч га) розпоряджається колишній мінстр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич – «Кремінка», Закарпаття.

Нагадаємо, 26,4 тисячами га угідь мисливського господарства «Голованівське» Кіровоградської області користувався екс-депутат від БЮТ Віктор Лозінський. Однак у листопаді Вищий господарський суд України повернув ці землі у державну власність. Це пов’язано із кримінальною справою, порушеною проти Лозінського. Його звинувачують у вбивстві.

Про те, як українські можновладці загарбують мисливські угіддя, читайте у свіжому номері журналу «Український тиждень» (№11).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.