НОВИНИ

30 тисяч га мисливських угідь біля "Межигір'я" віддали Януковичу в оренду на півстоліття

30 тисяч га Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу віддали в оренду на 49 років "Товариству мисливців і рибалок "Кедр", яке пов'язують із Віктором Януковичем. Рішення про передачу державного лісу в оренду було прийнято на сесії Київської облради 31 липня, але не афішують, повідомляє Forbes.ua.

Територію лісгоспу віддали для ведення мисливського господарства.

Таким чином, "Кедр" фактично стає розпорядником всього мисливського господарства, на території якого перебуває "мисливський будиночок" Януковича, побудований в 2010-2011 роках.

Більше того, за Сухолуччя, можливо, і платити не доведеться. Адже згідно з українським законодавством, плата за використання мисливських господарств буде введена тільки 1 січня 2015 року, якщо депутати вчетверте не перенесуть цю дату на пізніший строк.

Простим жителям дорога в Сухолуччя закрита давно.

Сухолуччя – не перші угіддя, які одержав у користування "Кедр". Цієї зими товариству виділили майже 9 000 га в Криму, у тому числі мис Аю-Даг.

Серед засновників "Кедра" – міністр енергетики й вугільної промисловості Юрій Бойко, голова Держагентства автодоріг Володимир Демішкан і голова Черкаської обладміністрації Сергій Тулуб. А юридична адреса "Кедра" – вулиця Івана Франка, 19, у селі Нові Петрівці – там само, де перебуває "Межигір'я".

Як відомо, поруч із Дніпровсько-Тетерівським лісгоспом перебуває резиденція Януковича – "Межигір'я".

На території самого Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу розташований "мисливський будинок Януковича", який офіційно оформлений на фірму "Дом Лесника". Кінцевим власником "Дом Лесника" є ті самі офшорні структури, що й "Межигір'я".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.